Docieplenia

Docieplenia budynków to konieczność, która zapewnienia prawidłowe funkcjonowanie naszego domu. Dobrze wykonana izolacja to gwarancja utrzymywania ciepła w zimowe dni oraz znaczna oszczędność funduszy przeznaczonych na okres grzewczy.

Posiadając starszy budynek powinniśmy rozważyć metodę docieplenia naszego domu inaczej znaną jako termomodernizacja. Docieplamy większość budynków, zwłaszcza zajmujemy się termomodernizacją domów jednorodzinnych. Usługi wykonywane są nie tylko w celu izolacji termicznej, ale również akustycznej. Dobrze dobrany materiał potrafi znacznie wygłuszyć dźwięki z ulicy, co istotne jest w przypadku dużych miast lub ruchliwych ulic.

W ofercie posiadamy:

  • Tynki mineralne- najlepiej sprawdzają się w rejonach o niewielkim zanieczyszczeniu powietrza, posiadają dobrą paroprzepuszczalność i są łatwe w obróbce. To jedne z najtańszych tynków cienkowarstwowych, dostępnych w jasnych, pastelowych odcieniach.
  • Tynki akrylowe- to materiał powszechnie stosowany przez wykonawców, ponieważ jest łatwy do nakładania na ścianę. Tynki te mogą mieć mocne, nasycone barwy, niemożliwe do osiągnięcia w tynkach mineralnych.
  • Tynki silikatowe- są elastyczne, odporne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych i wysoko paroprzepuszczalne. Polecane są zwłaszcza w regionach o dużym zanieczyszczeniu powietrza. Występują w pastelowych kolorach.
  • Tynki silikonowe-są odporne na czynniki atmosferyczne, wysoko paroprzepuszczalne oraz elastyczne. Mogą mieć dowolny kolor z palety RAL.
  • Tynki mozaikowe- ich efekt dekoracyjny jest niezwykle atrakcyjny. Mozaiki charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością mechaniczną, dlatego też wykorzystuje się je głównie na powierzchniach szczególnie narażonych na uszkodzenia.