Rolety Leżajsk

photo

Rolety zewnętrzne

Czytaj więcej...

Rolety zewnętrzne są nieodzownym elementem większości współczesnych inwestycji budowlanych. Mając na uwadze korzyści wynikające z ich montażu, udoskonaliliśmy naszą ofertę o dystrybucję i montaż rolet na terenie Leżajska i okolicznych miejscowości. Montaż rolet możliwy jest zarówno w nowo powstających obiektach, jak i na etapie ich termomodernizacji.

Chcąc zapewnić najwyższą jakość oferowanych rolet, nawiązaliśmy współpracę z renomowanym producentem Aluprof. Produkty tej marki tworzone są przy pomocy starannie wyselekcjonowanych materiałów i występują w trzech wersjach:

  • podtynkowej – system ten nie wymaga powiększania otworów okiennych. Prowadnice montowane są na ramie okiennej, a skrzynka tuż nad oknem;
  • adaptacyjnej – w tym przypadku skrzynka znajduje się na fasadzie budynku lub we wnęce;
  • nadstawnej – ze względu na specyfikę montaż rolet w systemie nadstawnym możliwy jest wyłącznie na etapie budowy lub wymiany stolarki okiennej.

Jakie korzyści gwarantuje montaż rolet zewnętrznych?

Decydując się na montaż rolet zewnętrznych, zyskają Państwo naprawdę wiele korzyści. Są to:

  • zabezpieczenie przed nadmiernym nagrzewaniem i wychładzaniem wnętrza – dzięki zamontowaniu rolet zewnętrznych możemy oszczędzić na rachunkach poprzez redukcję strat ciepła w okresie jesienno-zimowym oraz nagrzewania pomieszczeń w sezonie letnim;
  • ograniczenie hałasu – jest to szczególnie ważne w przypadku budynków usytuowanych w pobliżu ulicy;
  • ochrona przed włamaniem – rolety stanowią kolejną, solidną barierę dla potencjalnych włamywaczy.

Oczywiście nie warto pomijać względów estetycznych i ochrony szyb przed trudnymi do usunięcia zanieczyszczeniami.

Rolety Stalowa Wola

Dostępne w naszej ofercie rolety zewnętrzne marki Aluprof są również chętnie wybierane przez właścicieli obiektów mieszkalnych zlokalizowanych w Stalowej Woli i okolicach. Ich montaż jest jednym z najskuteczniejszych rozwiązań służących zabezpieczeniu okien przed wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrznymi i aktami wandalizmu.

Rolety zewnętrzne występują w wielu barwach, co pozwala na ich idealne dopasowanie do stolarki okiennej lub charakterystycznych elementów danego obiektu.

Rolety zewnętrzne a oszczędność energii

Nie każdy ma świadomość, że ciepło z wnętrza ucieka trzema głównymi drogami. Mowa tutaj o wentylacji, ścianach i dachu oraz stolarce okiennej i drzwiowej. O ile ściany i dach zabezpiecza się izolacją termiczną, tak okna i drzwi możemy zabezpieczyć przy pomocy rolet zewnętrznych. W okresie zimowych, niskich temperatur rolety zmniejszą straty energii cieplnej nawet o kilkanaście procent. Przekłada się to na ograniczenie kosztów ogrzewania obiektu, a tym samym redukcję kosztów eksploatacyjnych.

Rolety zewnętrzne a bezpieczeństwo

Niezwykle istotną funkcją rolet zewnętrznych jest ochrona antywłamaniowa. Aluminiowe rolety zniechęcają włamywaczy – równocześnie zapobiegając uszkodzeniu szyb w wyniku działania czynników i narzędzi mechanicznych.

Wszystkie oferowane przez nas rolety zewnętrzne wyposażone są w system automatycznego sterowania, którym można zarządzać poprzez załączony pilot, naścienne włączniki lub smartphone.