Bramy garażowe Leżajsk

photo

Bramy segmentowe

Czytaj więcej...

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem bram garażowych na terenie Leżajska i pozostałych regionów województwa podkarpackiego. W naszej ofercie dostępne są bramy segmentowe i uchylne w różnorodnej kolorystyce. Mając na uwadze istotne funkcje, jakie pełni brama garażowa, zadbaliśmy o jakość dystrybuowanych produktów – nawiązując współpracę z jedną z najbardziej cenionych marek, jaką jest Wiśniowski.

Jak wybrać bramę garażową?

Wybór bramy garażowej powinien być przemyślany i przede wszystkim dostosowany do parametrów garażu. Wśród najistotniejszych czynników, na jakie należy zwrócić uwagę, wyróżniamy:

  • zabezpieczenia – zdecydowanie najlepszym wyborem są bramy ze znajdującym się w napędzie ryglowaniem, co zapobiega ewentualnemu wyważeniu;
  • izolację termiczną – wybierając bramę o najwyższej klasie izolacji termicznej, ograniczamy nadmierne wychładzanie i nagrzewanie wnętrza garażu, jednocześnie oszczędzając na ogrzewaniu;
  • materiał i sposób wykonania – aby ochronić bramę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, wykonuje się impregnację, a elementy stalowe poddaje ocynkowaniu i chromowaniu.

Istotny jest również sposób otwierania i zamykania bramy. Modele z niższej półki mogą być obsługiwane wyłącznie manualnie, co znacznie obniża komfort użytkowania. Dlatego też zalecamy wybór bramy z napędem.

Bramy garażowe Stalowa Wola

Nasze bramy garażowe cieszą się uznaniem nie tylko wśród Klientów z Leżajska i okolic, ale również ze Stalowej Woli. Obsługujemy inwestycje prywatne i publiczne, dostarczając bramy segmentowe i uchylne wykonane z materiałów najwyższej jakości. Specjalna konstrukcja, precyzja wykonania oraz wyjątkowo solidne uszczelnienie sprawiają, że nasze bramy cieszą się wieloletnią żywotnością i bezawaryjnością.

Bramy uchylne a segmentowe

Producenci bram oferują bramy segmentowe oraz uchylne. Oczywiście oba warianty mają swoje wady i zalety. Na początku zajmiemy się bramami segmentowymi, które w ostatnim czasie znacząco zyskały na popularności. Ich konstrukcja składa się z kilku segmentów, które są ze sobą połączone specjalnymi zawiasami. Podczas otwierania i zamykania segmenty przemieszczają się po prowadnicach, co sprawia, że cała konstrukcja „chowa się” pod sufitem – nie zajmując dodatkowego miejsca. Dlatego też brama segmentowa będzie doskonałym wyborem do niewielkiego, przydomowego garażu oraz warsztatu zlokalizowanego tuż przy ulicy.

Jeżeli zależy Państwu na zakupie solidnej bramy garażowej w możliwie najniższej cenie, dobrym rozwiązaniem jest brama uchylna. Decydując się na jej zakup, warto wziąć pod uwagę miejsce, jakie jest niezbędne do swobodnego otwierania i zamykania. Mowa tutaj przede wszystkim o odpowiednim odstępie pomiędzy górną krawędzią otworu wjazdowego a sufitem oraz przestrzenią na zewnątrz.

Oba warianty bram dostępne są w wersji manualnej i automatycznej. Zakup bramy z napędem to zdecydowane ułatwienie dla użytkownika, bezpieczeństwo i wyższy komfort użytkowania.

W przypadku wątpliwości towarzyszących wyborze odpowiedniej bramy garażowej nasi wykwalifikowani doradcy służą fachowym wsparciem.