5 zalet okien PCV

Okna PCV od lat cieszą się ogromną popularnością. Wynika to z wielu korzyści, jakie przynoszą swoim użytkownikom. Są dostępne w atrakcyjnej cenie, doskonałej jakości oraz wielu kolorach i rozmiarach. Cechują się wyjątkową wytrzymałością, są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Sprawdź, czym jeszcze się wyróżniają!

Okna z PCV – efektywność energetyczna i równowaga ekologiczna

Okna PCV są dostępne w atrakcyjnych cenach i wielu różnych wariantach. Ich ramy i szyby zapewniają energooszczędną oraz ekonomiczną izolację termiczną. Dobrej jakości stolarka okienna może znacząco obniżyć koszty energii oraz ogrzewania. Są wysoce odporne na utratę ciepła, a jednocześnie umożliwiają wentylowanie pomieszczeń.

Okna te są produktem ekologicznym. Prawie w  100% poddają się recyklingowi, co w efekcie przyczynia się do ochrony środowiska. Można dzięki nim zaoszczędzić naturalne zasoby, energię oraz pracę ludzką. Co więcej, służą swoim użytkownikom dłużej niż okna drewniane, a ich proces produkcyjny jest mniej energochłonny niż ma to miejsce w przypadku okien z drewna.

Od wielu lat oferujemy swoim Klientom wysokiej jakości okna w Stalowej Woli i okolicach. Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci wybrać stolarkę okienną do Twojego domu!

Wysoka jakość, łatwość pielęgnacji i odporność okien PCV

Okna PCV cechują się bardzo dobrą relacją ceny do jakości. Inne profile są zdecydowanie droższe, nawet o 50%. Wysoki potencjał oszczędności energii sprawiają, że w długiej perspektywie koszty ich zakupu są niewielkie. Okna te są również łatwe w utrzymaniu ich prawidłowego działania, zazwyczaj wystarczy raz w roku konserwacja okien. Do ich umycia wystarczą ogólnodostępne detergenty. Ramy okienne są odporne na działanie czynników atmosferycznych.